Набуття практичного досвіду студентами університету завдяки взаємовигідному співробітництву з компанією «Тримоб»

15:01, 03-05-2019

На сьогодні одним із лідерів мобільного зв’язку третього покоління в Україні є безперечно компанія «Тримоб». Враховуючи стрімкий розвиток компанії необхідно мати все більше спеціалістів з питань планування, розвитку та експлуатації мобільної мережі зв’язку.

Саме тому, був укладений Договір №2-217 з компанією «Тримоб», в рамках дії якого компанія  безкоштовно передала на кафедру Мобільних та відеоінформаційних технологій обладнання для контролю та моніторингу мережі радіорелейних станцій з можливістю управління окремими елементами зазначеної мережі. Це дозволить реалізувати в університеті інноваційний зміст навчання щодо надання студентам практичного досвіду експлуатації обладнання мобільного зв’язку останнього покоління.

Обладнання, яке передала компанія «Тримоб» органічно інтегровано в існуючий на кафедрі в аудиторії 133 комплекс мобільного зв’язку технології GSM виробництва загальновідомої компанії Ericsson.

Набутий досвід роботи з контролером мережі радіорелейного обладнання надасть нашим випускникам можливість знайти цікаву та високооплачувану роботу в компаніях мобільного зв’язку не тільки в Україні, але й закордоном.

Враховуючи вищезазначене, можна казати, що кафедра МВТ не словом, а ділом втілює принципи інноваційного навчання в життя для студентів університету.