Інноваційний підхід до навчання в рамках дисципліни «Теорія кіл і сигналів в інформаційному та кіберпросторах»

15:05, 08-05-2019

Основою навчання у Державному університеті телекомунікацій залишається впровадження інноваційних досягнень з різних областей знань, зокрема з теорії кіл та сигналів в інформаційному та кіберпросторах.  На кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту підготовлено та випущено з друку «Лабораторний практикум з теорії кіл і сигналів в інформаційному та кіберпросторах» авторів Тихонова Ю.О., Савченка В.А., Котенка А.М. та Зідан А.М.

У практикумі викладені інформаційні та практичні матеріали для проведення лабораторних робіт з теорії кіл та сигналів в інформаційному та кіберпросторах. Практикум дає можливість отримати додаткову інформацію з питань, які є складовими навчальної програми вивчення дисципліни в рамках підготовки бакалаврів за спеціальністю 125 Кіберпезпека.

Практикум містить опис та завдання до лабораторних робіт, для кожної з яких визначені короткі теоретичні положення та контрольні питання, що дозволяють якісно підготуватися до виконання робіт та оцінити знання студентів.