Компанія-партнер кафедри «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» вдруге визнана «Лідером року 2018»

14:18, 09-05-2019

Студенти спеціальності «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» проходять ознайомчу та виробничу практики в ТОВ «ЛІГА», яке являється партнером кафедри та вже котрий рік поспіль отримує звання «Лідер року» у Національному бізнес-рейтингу України.

Престижний статус лідера компанії присуджено за досягнення  щодо результатів фінансового-господарської діяльності та вмілого й успішного управління компанією, що дозволило досягти підприємству високих результатів та лідируючих позицій серед суб’єктів господарювання України. У Національному бізнес-рейтингу підприємство ТОВ «ЛІГА» отримало золото за показником «Коефіцієнт оборотності активів» по Україні та м. Києву.

Навчаємо успішних та практикоорієнтованих студентів-лідерів на базі компаній-партнерів, яким присвоєно статус лідера!