Робота команди кафедри Комп'ютерних наук на Всеукраїнській олімпіаді "Програмування та управління ІТ-проектами"

11:48, 13-05-2019

Команда кафедри комп'ютерних наук Державного університету телекомунікацій, що бере участь в Всеукраїнській олімпіаді "Програмування та управління ІТ-проектами", що проходить на факультеті інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка станом на 29 квітня розробила архітектуру проекту і реалізувала першу ітерацію. Розробкою архітектури займався Нерамік Марк, студент КНД-11, за участю інших членів команди. Володимир Легна, Павло Москаленко (КНД-11) і Кардіян Володимир (КНД-12) реалізували базу даних. Ці ж хлопці при активній підтримці і технічному керівництві Нераміка Марка створили необхідний back-end. Данило Черташ і Антон Сікора - студенти КНД-12 - верстали головну сторінку, вікна реєстрації та авторизації, особистий кабінет. Дарина Погорєлова спільно з Болдиревим Феодосієм (КНД-11) розробили дизайн і макети для fron-end`а. Робота йде відповідно до наміченого плану з незначними відхиленнями. Планується розробити близько десяти цікавих і змістовних квести для школярів та студентів перших курсів по різним спеціальностям.

Надіємось на успішне завершення проекту.