МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМ ІоТ на кафедрі Інформаційних систем та технологій

11:43, 14-05-2019

Інтернет речей, Internet of Things, або IoT, - це мережа, в якій різні пристрої з'єднуються один з одним за допомогою IP-підключення без участі людини. Ця галузь інформаційних технологій що швидко розвивається, ще у  2008 році кількість пристроїв, підключених до мережі Інтернет, перевищила кількість людей на Землі.

Технології Інтернету речей вже проникли в усі сфери життя людини. Серед яких :

• Розумні будинки і міста
  • Промисловість
  • Медицина
  • Сільське господарство

Саме тому, викладачами кафедри Інформаційних систем та технологій викладається дисципліна «Моделювання Інтернет Речей», вивчення якої дозволить  теоретично і практично засвоїти  принципи моделювання та оптимізації систем IoТ.

Студенти спеціальності «Інформаційні системи та технології» навчаться працювати з мікроконтролерами та основними налагоджувальними платами; розбиратися в існуючих IoT-технологіях і застосовувати їх до конкретних сценаріїв; проектувати цілісні IoT-системи (включаючи кінцеві пристрої, мережеве з'єднання, обмін даними).

Завдяки наявності сучасного обладнання на кафедрі Інформаційних систем та технологій та практичній підготовці що складає 67% студенти зможуть гідно конкурувати на ринку праці серед спеціалістів галузі.