Міжнародні відносини кафедри Комп’ютерної інженерії – запорука гідного працевлаштування наших студентів!

14:08, 16-05-2019

В Державному університеті телекомунікацій 14 – 16 травня 2019 року відбувся семінар-практикум для країн Європи та СНД «Інфраструктура інформаційно-комунікаційних технологій як основа створення цифрової економіки» Міжнародного союзу електрозв’язку.

Семінар-практикум було розділено на 5 сесій:

Сесія 1. Інфраструктура ІКТ як основа цифрової трансформації.

Сесія 2. Законодавча, нормативна та регуляторна середа, необхідна для стимулювання впровадження та розвитку мереж і інноваційних послуг, заснованих на 4G/5G.

Сесія 3. Потреби в спектрі та дослідження конкретних ситуацій в рамках пілотних проектів 5G.

Сесія 4. Прикладні технології найближчого майбутнього: інтернет речей, машинне навчання, інтелектуальні транспортні мережі, робототехніка, блокчейн-технології.

Сесія 5. Проблеми кібербезпеки.

В рамках семінару-практикуму в університеті проводилась виставка технічного обладнання компаній-партнерів університету та кафедр.

На виставці прийняли участь наступні компанії-партнери кафедри Комп’ютерної інженерії: Cisco, NG Serv, Vega, Bakotech.

Представники компаній висловили щиру подяку за можливість прийняти участь в виставці такого рівня та запропонували актуальні вакансії для наших студентів та випускників!!!