Кого готує кафедра Комп’ютерної інженерії та де наші випускники можуть працевлаштуватись

14:14, 16-05-2019

Кафедра Комп’ютерної інженерії готує комп’ютерного інженера з проектування, побудови та налаштування комп’ютерних систем.

Кафедра Комп’ютерної інженерії формує та розвиває загальні і професійні компетентності у випускника зі спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія», який буде здатний забезпечити розв’язання складних задач та практичних проблем проектування, побудови та налаштування комп’ютерних систем, використовувати і впроваджувати технології комп’ютерної інженерії.

Теоретична і практична підготовки студентів здійснюється на основі сучасного розвитку науки і техніки та проводяться на підставі компетенцій наших партнерів-роботодавців, з якими кафедра заключила договори про співпрацю (Cisco, NG Serv, Vega, Bakotech, Датагруп, Vega, ТОВ «Інтернет Інвест», ТОВ “НашНет”, ТОВ “Стабітек”, ТОВ “Дабл-Ю”, ОТП банк, Альтея Груп).

Посади, де можуть працювати випускники кафедри Комп'ютерної інженерії

• системний адміністратор;
  • керівник підрозділу комп'ютерних послуг;
  • інженер з комп'ютерних систем;
  • керівник проектів в області ІТ;
  • інженер з обслуговування комп'ютерних мереж.

Сфери подальшого працевлаштування

• компанії IT сфери;
  • телекомунікаційні компанії;
  • державне управління;
  • силові структури;
  • комерційні організації та установи;
  • галузь інфокомунікацій та інформаційних технологій.

Компанії-партнери кафедри Комп’ютерної інженерії забезпечують наших студентів місцями для проведення практик.

Цього року ми відправили на практику 57 чоловік другого курсу та 77 чоловік третього курсу. Загалом 134 студента. Компанії-партнери взяли всіх наших студентів.

Отже наші студенти забезпечені місцями для проходження практик на 100%.

По результатам проходження практики компанії пропонують працевлаштування кращим студентам – це завжди стимул для інших!

Позитивний досвід 2018 року:

• 3 студента працевлаштувались в компанію Cisco (Польща);
  • 5 студентів працевлаштувались в компанію Vega (Київ);
  • 17 студентів працевлаштувались в компанію NG Serv (Київ);
  • 2 студента працевлаштувались в компанію Bakotech (Київ).