Участь кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки на семінарі-практикумі МСЕ

14:39, 16-05-2019

На базі нашого Університету протягом 14-16 травня відбувся Семінар-практикум МСЕ для регіонів Європи та СНД «Інфраструктура ІКТ як основа цифрової економіки», на якому кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки прийняла активну участь

Гостям та учасникам семінару-практикуму була представлена діяльність компаній-партнерів Університету та можливості нашої навчально-матеріальної бази.

Так, компанії партнери кафедри ТОВ «АВТОР» та ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» представили рішення, можливості виробництва та впровадження різних систем захисту інформації.

Завдяки зусиллям завідувачки кафедрою Гайдур Галини Іванівни, доцента кафедри Гахова Сергія Олександровича, асистента Марченка Віталія та студентів Гапоненка Олександра, Кушніра Дмитра та Даниленка Сергія були представлені технології, які освоюються та вивчаються в рамках Академічного центру компетенцій ІВМ.

Гостям та учасникам семінару-практикуму в режимі реального часу демонструвалися можливості програмних комплексів IBM QRadar SIEM як основи сучасного Security Operations Center, а також можливості програмного комплексу для розслідування кіберінцидентів IBM i2 Analyst's Notebook.

Була розгорнута та показана робота системи засобів CryptoIP, яка забезпечує побудову системи захисту IP-трафіку за ідеологією IPSec (RFC 2401) і в повній відповідності нормативним документам України.

Можливості кафедри та рівень підготовки науково-педагогічного складу, знання та вміння наших студентів викликали щиру зацікавленість гостей та учасників семінару-практикуму.