Участь кафедри космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій на семінарі-практикумі МСЕ

10:20, 17-05-2019

14-16 травня в Державному університеті телекомунікацій відбувся Семінар-практикум МСЕ для регіонів Європи та СНД «Інфраструктура ІКТ як основа цифрової економіки». Представники кафедри космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій прийняли активну участь у семінарі та виставці сучасного обладнання.

Учасникам семінару-практикуму була представлена діяльність компаній-партнерів Університету та можливості нашої навчально-матеріальної бази.

Від кафедри КСКСТ у виставці прийняла участь компанія партнер кафедри «Датагруп». Напрямок діяльності кафедри та рівень навчально-матеріальної бази викликали щиру зацікавленість у учасників семінару-практикуму.

Під час неформальних зустрічей обговорились плани щодо майбутньої співпраці у підготовці висококваліфікованих фахівців із супутникових телекомунікацій.