Практична реалізація генератора студентами кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій

20:21, 16-05-2019

Однією з форм навчання студентів є виконання курсових проектів, в рамках яких студенти здійснюють розробку та розрахунок певних радіоелектронних пристроїв. Саме цим і займаються студенти університету на кафедрі мобільних та відеоінформаційних технологій при вивченні дисципліни Генерування та формування сигналів. Але в цьому році студенти навчальної групи ТСД-23 пішли ще далі – розроблений ними курсовий проект був своїми руками реалізований на практиці і налаштований.

Не тільки студенти отримали важливі практичні навички, але і тепер створений ними пристрій може бути використаний для демонстрації фізичних процесів в передавальних пристроях и при проведенні лабораторних робіт.