Рекомендаціі щодо безпеки праці в IT-галузі

10:51, 24-05-2019

Викладачі кафедри БЖД та ФВ Державного університету телекомунікацій взяли участь в роботі II Міжнародної науково-практичної конференції «Наука і концепції». Доповідь була присвячена рекомендаціям щодо визначення підвищеної і зниженої чутливості організму людини до електромагнітного випромінювання радіочастотного діапазону (ЕМВ РЧ-діапазону).

Матеріали конференції були опубліковані в журналі «Альманах науки», 2019, №5. У той же час, розроблені критерії щодо визначення чутливості організму людини до несприятливих впливів ЕМВ РЧ-діапазону будуть апробовані в області IT-технологій з метою профілактики професійних захворювань (згідно зареєстрованої НДР).

У навчально-методичних матеріалах з предмету «Соціальна та екологічна безпека життєдіяльності» розширена тема №10 з питань безпеки та гігієни праці з неіонізуючими випромінюваннями.