Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Навчання науково-педагогічних працівників кафедри Телекомунікаційних систем та мереж на курсах підвищення кваліфікації в компанії «Lifecell»

В Державному університеті телекомунікацій згідно інноваційного змісту навчання постійно проводиться підвищення кваліфікації  науково-педагогічних працівників.

В компанії «Lifecell»пройшов стаціонарний етап курсів підвищення кваліфікації, в якому прийняла участь каф. ТСМ Домрачева Катерина Олексіївна, Гринкевич  Ганна Олександрівна.

Основним завданням підвищення кваліфікації педагогічних працівників є вдосконалення освіти та професійної підготовки особи шляхом поглиблення, розширення, оновлення її професійних знань, умінь і навичок на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду.

Оцініть новину:
5

Читайте також

1 листопада 2019 р. завідувач кафедриІнформаційної та кібернетичної безпекиГайдур Галина Іванівнапровела з першокурсниками збори, присвячені впровадже..
16:12, 27-10-2019
Втілення інноваційного змісту освіти в навчальний процес є одним з пріоритетних завдань сучасних вишів, які намагаються іти в ногу з часом та відповід..

Ключові слова


Переглядів: 499
^