Укр.   Рус.   Eng.

Навчання науково-педагогічних працівників кафедри Телекомунікаційних систем та мереж на курсах підвищення кваліфікації в компанії «Lifecell»

В Державному університеті телекомунікацій згідно інноваційного змісту навчання постійно проводиться підвищення кваліфікації  науково-педагогічних працівників.

В компанії «Lifecell»пройшов стаціонарний етап курсів підвищення кваліфікації, в якому прийняла участь каф. ТСМ Домрачева Катерина Олексіївна, Гринкевич  Ганна Олександрівна.

Основним завданням підвищення кваліфікації педагогічних працівників є вдосконалення освіти та професійної підготовки особи шляхом поглиблення, розширення, оновлення її професійних знань, умінь і навичок на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду.

Оцініть новину:
5

Читайте також

Не знаєш чим зайнятися цього літа? Проведи час з користю - шукай можливості, які прокачають твої скіли! Заповни заявку на SMART стажування VOLIA..

Правила прийому до Державного університету телекомунікацій у 2019 році

« …Я не вірю словам. Я вірю тільки фактам і цифрам» - Девіз Економіста Як не помилитись у виборі та знайти спеціальність для д..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 302
^