Укр.   Рус.   Eng.

Вивчаємо нові англійські слова: нові прийоми і поради студентам

Враховуючи сучасні засоби у вивчення англійської мови на заняттях, велике значення приділяють розширенню словника. Але велика роль покладається і на самого студента під час виконані самостійної роботи. Ми радимо не брати нові слова зі списку самих часто вживаних слів, просто зі словника або подібного їм монотонного перерахування слів. Як правило, при заучуванні такі слова в одне вухо влетять, в інше вилетять.

Звертайте увагу на слова, що супроводжуватимуть вашу майбутню кар’єру. Звертайте увагу на словосполучення зі словами, які ви вже знаєте. Ви можете використовувати всі нижче наведені, перевірені багатьма людьми способи вивчити нові англійські слова, або вибрати для себе зручну комбінацію на ваш смак.

Збільшення словникового запасу у вільний час, в транспорті, в черзі, просто, коли вам нудно, можливо через такі методи:

  1. Картки з англійськими словами. Це один з найпопулярніших способів вчити нові слова англійської мови. Купуєте блок листочків для записів, на одній стороні пишете англійське слово, на іншій - переклад і приклад, який ілюструє використання слова. Кольоровий блок краще звичайного: можна записувати різні частини мови на картки різного кольору. Картки складаєте чарочку, берете з собою в громадський транспорт / на лекції / куди завгодно і перебирає стороною зі словом вгору, намагаючись пригадати, що кожне з них означає. Чи не можете згадати - перевертаєте картку і перечитуєте переклад і приклад ще раз.
  2. Робота зі словником англійської мови. Словники, особливо монолінгвальние (тобто, англо-англійські словники, наприклад: Oxford Dictionaries або Cambridge Dictionary), цікавіше будь-якого детектива. Можна забратися в словник з наміром подивитися значення одного слова, а в результаті перегортати сторінки дуже довго, знайомлячись з новими словами. На сторінці шуканого слова напевно знайдеться інше слово англійської мови, яке ви вже раніше зустрічали, але полінувалися заради нього дістати словник: саме час, нарешті, дізнатися, що ж воно означає.
  3. Мовні ігри. Грайте зі словами: кросворди, загадки допоможуть вам збагатити словниковий запас англійської мови.
  4. Подивіться зараз навколо себе. Чи знаєте ви переклад на англійську мову всіх предметів, які лежать у вас на столі, знаходяться у вашій кімнаті, лежать в шафі. Може трапитися, що ви не знаєте назв найпростіших речей у себе вдома: а адже це слова саме з повсякденного життя, тобто з активного запасу!!!
  5. Історії з використанням досліджуваних слів англійської мови. Наступний відомий метод запам'ятовування слів. Берете десять нових слів, передплачуєте їх на листочок, і складаєте з ними зв'язний розповідь англійською мовою. Допомагає не тільки запам'ятати нові слова, а й перекинути старі з пасивного словникового запасу - в активний запас.
  6. “Папуга”. Цей спосіб годиться, якщо ви маєте можливість спілкуватися з носіями англійської мови. Все дуже просто: коли ваш співрозмовник буде вживати незнайоме вам слово, і ви або здогадаєтеся, що воно означає, або перепитаєте його, постарайтеся в найближчі кілька хвилин вжити це слово самі. Якщо особа співрозмовника не перетворилося в маску жаху, значить, слово використано правильно.

Є і інші прийоми. Використання таких підходів дозволить значно підвищити свій мовний рівень.

Оцініть новину:
11

Читайте також

Відповідно до правил прийому та ліцензованого обсягу на кафедрі Комп’ютерної інженерії є 100 місць для прийому на навчання на 1 курс. Якщо ..
Співробітники кафедри МВТ вітають студентів групи РТД 41 зуспішним захистом бакалаврських робіт! Протягом всього навчального періоду студенти групи РТ..
Сьогодні, 27 червня 2019 року, в Державному університеті телекомунікацій відбулося урочисте вручення дипломів студентам денної та заочної форм навчанн..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 329
^