Без зусиль ніколи не буде результату, або перемога в конкурсі «Міс золота корона Університету – 2019»

19:54, 26-05-2019

Споконвіку Україна славилася красою своїх жінок.

21 травня 2019 року в стінах Державного університету телекомунікацій відбувся конкурс краси, молодості, вишуканості, елегантності − «Міс золота корона Університету − 2019». Заклади вищої освіти, безперечно, повинні підготувати кваліфікованого майбутнього фахівця. Але студентські роки – це ще й період становлення особистості, реалізації амбіцій, формування світогляду, бажання спробувати себе в різних сферах. Подібні конкурси створюють умови для всіх охочих дівчат продемонструвати свою зовнішню красу, розумові здібності, уміння тримати себе на публіці.

Конкурсанток було вісім. Кілька місяців дівчата готувалися до заходу – вчилися дефілювати, ставили музичні номери, робили фотосесію, ііі…. добирали костюми під кожний номер.

І ось він довгоочікуваний конкурс «Міс золота корона Університету − 2019». Аня Коваль, студентка 1 курсу спеціалізації «Документознавство та інформаційна діяльність», виступала під номером 2. Аня з дитячих років була учасницею танцювального колективу «Калейдоскоп», відвідувала заняття з аеробіки. Усі набуті вміння їй знадобилися зараз. Членів журі вразила пластика дівчини, її внутрішня (не сформована, а саме якась своя, Богом дана) елегантність, уміння тримати себе на сцені. А творчий номер – поставлений сценічний чуттєвий танець, яким конкурсантка намагалася показати, що стосунки між чоловіком і жінкою – це велика праця двох людей, викликав бурю аплодисментів та овацій глядачів.

Згідно з оцінками журі, Аня Коваль стала першою віце-міс «Золота корона Університету – 2019».

Аню, вітаємо тебе з цією перемогою! Хай у твої студентські роки ще буде багато розважальних конкурсів, наукових конференцій, студентських симпозіумів, і ти завжди достойно представлятимеш Державний університет телекомунікацій.