Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Вручення сертифікатів на Підготовчому відділенні 2019 року

25 травня 2019 року в Прес-центрі Державного університету телекомунікацій пройшло вручення сертифікатів Підготовчого відділення.

Привітати слухачів та розповісти про інноваційний зміст навчання за своїми спеціальностями завітали завідувач кафедри Телекомунікаційних систем та мереж доктор технічних наук, доцент Заїка Віктор Федорович та завідувач кафедри системного аналізу доктор технічних наук, доцент Шушура Олексій Миколайович.  

Колектив Підготовчого відділення вітає випускників та з нетерпінням чекає зустрічей з майбутніми студентами у новому навчальному році!

Оцініть новину:
12

Читайте також

Не так давно кафедра Інформаційних систем та технологій почала співпрацю із провідним українським мобільним оператором, що надає широкий спектр послуг..
Запрошуємо усіх першокурсників та тих,хто бажає почати або закріпити свої навички на реєстрацію з курсу вивчення мови програмування С++ на основі CISC..
Підвищення якості підготовки спеціалістів у Державному університеті телекомунікацій відбувається не тільки протягом навчального процесу, а і у позанав..

Ключові слова


Переглядів: 818
^