Укр.   Рус.   Eng.

FFFK-2019: впровадження інноваційних змін в процес навчання

18 травня на кіностудії FILM.UA відбувся другий за рахунком Fashion Film Festival Kyiv, організований FILM.UA GROUP і Ukrainian Fashion Week.

Цього року до участі в конкурсній програмі фестивалю були подані 95 робіт, серед яких журі обрало 18 фіналістів.

Fashion Film Festival Kyiv-2019 вже вдруге став яскравою подією в культурному житті Києва. Фестиваль відвідали близько 1200 гостей, серед яких були і викладачі кафедри МВТ, кожен з них мав можливість взяти участь в лекціях, public talks, подивитися fashion-фільми українських і зарубіжних режисерів.

Спеціально запрошений організаторами член міжнародного журі конкурсної програми FFFK-2019, куратор багатьох міжнародних фестивалів і співзасновник Berlin Fashion Film Festival Ніколо Монтанари (Великобританія) і директор з маркетингу FILM.UA GROUP Поліна Толмачова розповіли численної аудиторії про нові тенденції в створенні відеоконтенту і основні складові його успішного просування.

Після відвідування цього заходу, викладачі кафедри МВТ вже впроваджують отриману інформацію в навчальний процес, щоб студенти нашого Університету йшли в ногу з часом і дізнавалися тенденції розвитку та новинки в їх галузі навчання. Зокрема вже внесено корективи до такі дисципліни: «Цифрові технології відеоспостереження», «Системи цифрового телерадіомовлення», «Обладнання виробництва телевізійних програм» і написання бакалаврських та магістерських робіт.


Фотографії

Оцініть новину:
17

Читайте також

5 липня о 16:00 запрошуємо на День відкритих дверей в Державному університеті телекомунікацій!

На навчальному зборі студентів ІІ курсу кафедри військової підготовки розпочато фазу практичних занять з загально-військової та військово-спеціальної ..
Антимонопольний комітет України запрошує стати частиною команди! Ми шукаємо найкращого кандидата/кандидатку на посаду провідного інспектора аналіти..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 358
^