Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

FFFK-2019: впровадження інноваційних змін в процес навчання

18 травня на кіностудії FILM.UA відбувся другий за рахунком Fashion Film Festival Kyiv, організований FILM.UA GROUP і Ukrainian Fashion Week.

Цього року до участі в конкурсній програмі фестивалю були подані 95 робіт, серед яких журі обрало 18 фіналістів.

Fashion Film Festival Kyiv-2019 вже вдруге став яскравою подією в культурному житті Києва. Фестиваль відвідали близько 1200 гостей, серед яких були і викладачі кафедри МВТ, кожен з них мав можливість взяти участь в лекціях, public talks, подивитися fashion-фільми українських і зарубіжних режисерів.

Спеціально запрошений організаторами член міжнародного журі конкурсної програми FFFK-2019, куратор багатьох міжнародних фестивалів і співзасновник Berlin Fashion Film Festival Ніколо Монтанари (Великобританія) і директор з маркетингу FILM.UA GROUP Поліна Толмачова розповіли численної аудиторії про нові тенденції в створенні відеоконтенту і основні складові його успішного просування.

Після відвідування цього заходу, викладачі кафедри МВТ вже впроваджують отриману інформацію в навчальний процес, щоб студенти нашого Університету йшли в ногу з часом і дізнавалися тенденції розвитку та новинки в їх галузі навчання. Зокрема вже внесено корективи до такі дисципліни: «Цифрові технології відеоспостереження», «Системи цифрового телерадіомовлення», «Обладнання виробництва телевізійних програм» і написання бакалаврських та магістерських робіт.


Фотографії

Оцініть новину:
17

Читайте також

Освітньо-професійна програма спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» базується на новітніх дисциплінах, зміст яких форм..
Щоп’ятниці в Державному університеті телекомунікацій відбуваються Дні відкритих дверей, на які запрошують старшокласників з усіх куточків Україн..
Робоче місце - це зона простору, оснащена необхідним обладнанням, де відбувається трудова діяльність одного працівника або групи працівників Раціон..

Ключові слова


Переглядів: 572
^