Науково-дослідна робота студентів

14:30, 30-05-2019

Науково-дослідна робота студентів поза навчальним процесом є одним з найважливіших засобів формування висококваліфікова­ного спеціаліста. Вона передбачає, наприклад, участь у роботі наукових гуртків.

Діяльність наукових гуртків сприяє ово­лодінню спеціальністю, розширенню теоретичного круго­зору і наукової ерудиції майбутніх спеціалістів, ознайом­ленню студентів зі станом розроблення наукових проблем у різних галузях науки, техніки, культури, формуванню здібностей застосовувати теоретичні знання в практичній діяльності, прищепленню студентам навичок ведення нау­кових дискусій тощо.

Мета роботи студентського наукового гуртка:

• Виявлення найбільш здібних і талановитих, схильних до науково-дослідної роботи студентів.
  • Поглиблення дослідження за проблематикою наукової діяльності кафедр за участю студентів.
  • Придбання навичок наукової роботи.
  • Залучення обдарованих студентів до науково-дослідної діяльності.

Основні завдання студентського наукового гуртка:

• Залучення до роботи студентів, які виявляють інтерес до науково-дослідної роботи.
  • Організація науково-дослідної роботи студентів.
  • Поглиблене вивчення студентами обраної дисципліни.

Для студентів на кафедрі вищої математики проводяться наукові гуртки за такими сучасними напрямками: фрактальний аналіз, варіаційно-графічні методи, теорія апроксимації, комп’ютерна графіка, підготовка до математичних олімпіад.

• Науковий гурток: «Комп’ютерна математика»
    Керівник гуртка: доцент кафедри вищої математики, кандидат фізико-математичних наук Замрій І. В.
  • Науковий гурток: «Застосування вищої математики для прикладних задач»
    Керівник гуртка: доцент кафедри вищої математики, кандидат фізико-математичних наук Шкапа В. В.