Що говорять про нас наші студенти

18:42, 30-05-2019

При обранні ВНЗ та спеціальності мною розглядалися різні варіанти, але саме кафедра «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» в ДУТ мені сподобалась найбільше. Переконливо надавши аргументи актуальності й затребуваності спеціальності «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності», я обрала саме її. Відношення викладачів кафедри є теплим, відчувається повага й небайдужість до студентів. Навчання проходить досить цікаво й предметно. Викладачі завжди йдуть на зустріч студентові, пояснять, допоможуть зрозуміти, якщо матеріал був складним для засвоєння, що є надзвичайно важливим у процесі навчання. Весь матеріал, який ми маємо опанувати є в електронному вигляді. Зручно користуватися розкладом занять в додатку.

Вважаю, що ДУТ буде розвиватися та й надалі випускати висококваліфікованих фахівців. Я з впевненістю рекомендую вступати до Державного університету телекомунікацій на спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Аліна Хуторна, ПТБ-11

Я дуже довго не могла визначитися, яку саме спеціальність мені обрати, а тим паче, у який університет мені вступати. Через деякий час, мої однокласники почали розповідати про Державний університет телекомунікацій, після чого я все ж таки вирішила ознайомитися з ним й зайшла на сайт.

Ознайомилася з переліком спеціальностей, що пропонуються та до вподоби мені прийшлася спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Пройшов вже майже рік навчання, я з впевненістю можу сказати, що мені дуже подобається! Викладачі професійно та цікаво викладають свій матеріал. Сам університет дуже гарно облаштований, використовується сучасне обладнання для навчання, та інноваційний підхід у навчанні. Раджу абітурієнтам поступати саме на спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та саме у Державний Університет Телекомунікацій!

Анна Сіненко, ПТБ-11

З університетом я визначилася ще 6 років тому, так як тут навчався мій брат, але на іншій спеціальності. За всі ці роки роздумувала ким я хочу бути, яку спеціальність обрати, коливалась з вибором я до останнього дня, аж поки не відвідала кафедру «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності».

На даний час здала вже одну сесію і можу сміло називати себе студентом. За період навчання ні разу не було думки, що я вступила не на ту спеціальність або не той ВНЗ. Хочеться відмітити, що в ДУТ тепла й дружня атмосфера, по-доброму вимогливі викладачі, розвиваючі та практичні завдання, цікаві заняття. Постійно відбуваються заходи, де можна себе проявити й взяти в них участь. Після занять студенти збираються пограти в «Мафію», де можна знайти нових друзів та просто гарно провести час й поспілкуватися.

Також не обходиться без кураторської роботи, ми постійно збираємось, обговорюємо питання з приводу перебігу навчального процесу. Відвідуємо цікаві виставки, підприємства-партнери, заходи, пов’язані з опануванням матеріалів в межах дисципліни. Кожна група - це сім’я та навіть далеко від дому, маєш підтримку людей, які не байдужі до тебе. Якби можна було повернути час назад на початок вступної кампанії, то я б без роздумів подала документи лише в «Державний університет телекомунікацій» на спеціальність «Підприємство, торгівлю та біржову діяльність».

Отже, я раджу абітурієнтам обирати Державний університет телекомунікацій!

Євгенія Балим, ПТБ-11

Навчаюсь на 1-му курсі. Нe жалкую, що поступив в ДУТ. Тeпла атмосфeра, чудові й привітні викладачі, високий рівень викладання дисциплін.

Унівeрситeт дає можливість нe тільки вивчити базу, а й отримати додаткові знання, які знадобляться в майбутньому!

Раджу. Приєднуйтесь!

Родіон Войткевич, ПТБ-11