Сертифікаційна діяльність кафедри телекомунікаційних технологій

09:09, 31-05-2019

Одним з напрямків інноваційного змісту навчання є видача сертифікатів в межах і поза межами навчального процесу. В межах навчального процесу студентам, які показали відмінні теоретичні знання та продемонстрували стійкі практичні навички при вивченні дисциплін «Побудова та монтаж СКС», «Пасивні оптичні мережі», «Проектування, будівництво та експлуатація ВОЛЗ», «Проектування, будівництво та експлуатація СКС», кафедрою видається сертифікат від компанії COMMSCOPE та її офіційного представника в Україні компанії «Укрком Лайн».

Поза межами навчального процесу на кафедрі телекомунікаційних технологій регулярно проводяться сертифіковані курси підвищення кваліфікації фахівців галузі. Так, у 2018 році було проведено 3 тренінги, на яких отримали необхідні фахові навички та знання 50 осіб.

Всі вони одержали сертифікати про свою компетентність в царині проектування, будівництва та експлуатації ВОЛЗ, а також побудови мереж за технологіями GPON та GеPON.

В рамках цієї діяльності, 11 – 12 червня цього року буде проведено тренінг на тему: «Побудови мереж за технологіями GPON та GеPON. Розгортання мереж» для фахівців ПрАТ Укртелеком.

Навчальна програма розрахована на слухачів з вищою  та середньою спеціальною освітою та призначена для підвищення кваліфікації фахівців  галузі телекомунікації, інформатизації та зв’язку.

Значна частина навчального процесу відведена для отримання практичних навичок з технологій, що вивчаються. Навчання слухачів завершується тестуванням. Слухачі, які пройшли навчання і склали залік, отримують Сертифікат встановленого зразка.

У сучасному професійному середовищі знання та навички потребують постійного оновлення. Тому запрошуємо до співпраці усі підприємства і організації які зацікавлені у підвищенні кваліфікації своїх фахівців та осіб які бажають підняти свій професійний рівень.