Укр.   Рус.   Eng.

Вступ 2019: Можливість для гуманітаріїв вступити на навчання по спеціальності «Системний аналіз»!

У правилах прийому на навчання в 2019 році відбулися зміни у переліку конкурсних предметів, які дозволили абітурієнтам, що не складають ЗНО з математики, вступити на спеціальність 124 «Системний аналіз» для навчання за контрактом!

Перелік конкурсних предметів ЗНО є наступним:

бюджетна форма навчання:

  1. українська мова,
  2. математика;
  3. фізика або іноземна мова;

контрактна форма навчання:

  1. українська мова,
  2. математика або іноземна мова;
  3. фізика або іноземна мова, історія України або географія.

Під час подачі заяв абітурієнт в особистому кабінеті ЄДБО при вступі на спеціальність 124 «Системний аналіз» зможе обрати одну з конкурсних пропозицій:

  • бюджет чи контракт
  • контракт

Для подачі заяви на конкурсну пропозицію типу «бюджет чи контракт» абітурієнт має мати предмети ЗНО для бюджетної форми навчання, та вказати для цієї заяви пріоритет. Якщо за результатами конкурсу абітурієнт не отримає бюджетного місця, з тими ж сертифікатами він може поступити на контракт!

Для подачі заяви на конкурсну пропозицію типу «контракт» абітурієнт має мати наступні предмети ЗНО: українська мова, іноземна мова і на вибір історія України або географія.

Таким чином, можливість вступу на навчання за контрактом на перспективну IT-спеціальність «Системний аналіз» отримали в тому числі й абітурієнти, які складали ЗНО тільки з гуманітарних дисциплін. Ці зміни можна вважати цілком обґрунтованими, тому що системний аналіз являє собою сукупність методів, заснованих на використанні комп’ютерної техніки і орієнтованих на дослідження складних систем різної природи – не тільки технічних, а й економічних, екологічних, політичних, соціальних та інших. Отже, системний аналітик є фахівцем, який здатен ефективно працювати в різних галузях людської діяльності.

Скористайся можливістю стати студентом престижної IT-спеціальності!

Оцініть новину:
7

Читайте також

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», вже декілька років наявність у випускника ВНЗ освітнього рівня «бакалавр» задо..
У новій освітній моделі, за якою навчаються студенти Університету, враховані найбільш прогресивні концепції розвитку освіти, передовий досвід країн, щ..
Протягом19-21 червня 2019 року згідно до Наказу № 877ос Міністерства освіти і науки України у Державному університеті телекомунікацій проходила процед..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 502
^