Кафедра Інформаційних систем та технологій підписала з компанією Vodafone меморандум про співпрацю

10:35, 31-05-2019

29 травня 2019 року між Державним університетом телекомунікацій та компанією Vodafone заключено меморандум про співпрацю, метою якого є розвиток перспективних технологій - IoT, Cloud, Big Data та сприяння розвитку національної освіти i наукового потенціалу країни через проведення спільних наукових робіт, а також інтеграція накопичених знань та експертизи у навчальні програми для студентів.

Зусиллями обох сторін буде складена програма, що призначена для створення нового покоління випускників з експертизою в Internet of Things (IoT), заснована на практичних знаннях Інтернета речей, машинного навчання, хмарних технологій і робототехніки.

• Тривалість курсу: приблизно 80 годин.
  • Підготовка програми: спільно з викладачами університету.
  • Цільова аудиторія курсу: програма орієнтована на випускників останніх курсів інженерних спеціальностей.
  • Після проходження курсу: отримання стажування в Vodafone Ukraine у відповідному підрозділі з перспективою отримання роботи.
  • Період проведення: 1 семестр.

Підписання меморандуму та подальша співпраця допоможе підготувати висококваліфікованого спеціаліста, конкурентноспроможного на ринку праці!