Укр.   Рус.   Eng.

Екзамен – це завжди свято: початок екзаменаційної кампанії на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності

Цього тижня на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій стартувала випускна екзаменаційна кампанія.

30 травня 2019 року відбувся комплексний державний іспит для студентів заочної форми навчання, спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».

До складу Державної екзаменаційної комісії ввійшли:

  • Тюрменко Ірина Іванівна доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії та документознавства Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету;
  • Петькун Світлана Михайлівна – кандидат філософських наук, доцент, завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій;
  • Петров Олексій Олександрович – кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій;
  • Шеремета Оксана Михайлівна – кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій;
  • Стороженко Ліна Григорівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій.

Голова та члени державної екзаменаційної комісії відзначили достатньо високий рівень знань випускників кафедри з дисциплін циклу професійної та практичної підготовки, підтвердженням чому є позитивні оцінки студентів.

Щиро вітаємо наших випускників та зичимо їм подальших професійних звершень!


Фотографії

Оцініть новину:
7

Читайте також

Дорогі випускники! Пролетіли роки і настав день, якого ви всі дуже чекали на першому курсі.Випускний - це сторінка життя-розмальовки, і ми дуже баж..
На навчальному зборі студентів ІІ курсу кафедри військової підготовки розпочато фазу практичних занять з загально-військової та військово-спеціальної ..
В рамках навчального процесу, згідно концептуально новій освітній моделі “Інноваційний зміст навчання”, впровадженою в Державномууніверсит..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 316
^