Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Екзамен – це завжди свято: початок екзаменаційної кампанії на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності

Цього тижня на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій стартувала випускна екзаменаційна кампанія.

30 травня 2019 року відбувся комплексний державний іспит для студентів заочної форми навчання, спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».

До складу Державної екзаменаційної комісії ввійшли:

  • Тюрменко Ірина Іванівна доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії та документознавства Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету;
  • Петькун Світлана Михайлівна – кандидат філософських наук, доцент, завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій;
  • Петров Олексій Олександрович – кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій;
  • Шеремета Оксана Михайлівна – кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій;
  • Стороженко Ліна Григорівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій.

Голова та члени державної екзаменаційної комісії відзначили достатньо високий рівень знань випускників кафедри з дисциплін циклу професійної та практичної підготовки, підтвердженням чому є позитивні оцінки студентів.

Щиро вітаємо наших випускників та зичимо їм подальших професійних звершень!


Фотографії

Оцініть новину:
7

Читайте також

В Державному університеті телекомунікацій на кафедрі Інформаційних систем та технологій продовжує свою роботу гурток Інтернету Речей. На занятті 17..
В рамках підвищення рівня знань та наближення до реалій Інтернету речей, студенти кафедри Інформаційних систем та технологій відвідали захід Kyiv Smar..
Людина все життя вчиться, дізнається щось нове. Ось і викладачі нашої кафедри, завжди йдуть в ногу з часом. На цьому тижні, успішно був пройденийкурс ..

Ключові слова


Переглядів: 557
^