Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Базові принципи функціонування підсистеми «Зарплата і кадри»

21 травня 2019 р. студенти та викладачі кафедри «Менеджмент» відвідали семінар «Базові принципи функціонування підсистеми «Зарплата і кадри». На якому дізнались більше про основні налаштування інформаційної бази, їх розподілення та класифікацію.

Прослухали інформацію та пояснення щодо кадрового обліку, переглянули два основних довідники: «Фізичні особи» та «Співробітники». Спікер, викладач ЦСН «ПРОКОМ» Володимир Литвиненко показав детально головні документи підсистеми: «Прийом на роботу», «Кадрове переведення», «Нарахування ЗП», а головне – на практичному прикладі було проаналізовано необхідні звіти.

Висловлюємо подяку Навчальному  центру  «ПРОКОМ»  і зокрема Володимиру Литвиненко за цікаву та приємну робочу атмосферу на семінарі!

Оцініть новину:
83

Читайте також

Кафедра Комп’ютерних наук, враховуючи особливості підготовки за спеціальністю, розглядає інформаційні технологіїна рівні високої наукової абстра..
Телекомунікаційна компанія Vega Telecom оголошує конкурс на заміщення вакантної позиції в напрямку моніторингу мереж: Вимоги до кандидата: ..
Цього тижня відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри документознавства та інформаційної діяльності «Студії з соціальни..

Ключові слова


Переглядів: 729
^