Укр.   Рус.   Eng.

Базові принципи функціонування підсистеми «Зарплата і кадри»

21 травня 2019 р. студенти та викладачі кафедри «Менеджмент» відвідали семінар «Базові принципи функціонування підсистеми «Зарплата і кадри». На якому дізнались більше про основні налаштування інформаційної бази, їх розподілення та класифікацію.

Прослухали інформацію та пояснення щодо кадрового обліку, переглянули два основних довідники: «Фізичні особи» та «Співробітники». Спікер, викладач ЦСН «ПРОКОМ» Володимир Литвиненко показав детально головні документи підсистеми: «Прийом на роботу», «Кадрове переведення», «Нарахування ЗП», а головне – на практичному прикладі було проаналізовано необхідні звіти.

Висловлюємо подяку Навчальному  центру  «ПРОКОМ»  і зокрема Володимиру Литвиненко за цікаву та приємну робочу атмосферу на семінарі!

Оцініть новину:
79

Читайте також

Захищено дипломні роботи, закінчилися випускні іспити, нічні зубріння, переживання за оцінки... За плечима – неповторна юність, попереду –..
З 2019/2020 навчального року кафедрою публічного управління та адміністрування університету телекомунікацій для студентів 4 курсу спеціальності 281 &l..
Антимонопольний комітет України запрошує стати частиною команди! Ми шукаємо найкращого кандидата/кандидатку на посаду провідного інспектора аналіти..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 424
^