Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Другий закон термодинаміки та здоров’я

Кожного студента Державного університету телекомунікацій турбує власне здоров’я. На кафедрі БЖД та фізичного виховання постійно оновлюються критерії визначення рівня і якості функціонального стану організму. Дуже важливий внутрішній фактор - це кисневе дихання тканин або ефективність роботи мітохондрій в клітинах. Як визначити запас особистого здоров'я? Про такий критерій ми можемо дізнатися з наукової публікації в журналі «Довкілля та здоров’я».

Непряме визначення максимальних аеробних можливостей організму, яке корелює з поширеністю неінфекційної захворюваності в популяції людей, здійснюється за алгоритмом, що детально викладений в книзі автора за посиланням.

Метод оцінки потенціала аеробного енергоутворення (діяльності апарату мітохондрій) інтегрально характеризує  стан дихальної, серцево-судинної систем, ступінь стійкості (життєздатності) нерівноважної термодинамічної системи - живого організму.

Оцініть новину:
2

Читайте також

Комп'ютерні науки (англ. Computer Science) - сукупність теоретичних і практичних знань, які використовують у своїй роботі фахівці в області обчисл..
ТОВ «Хуавей Україна» висловлює повагу та з задоволення повідомляє, що студент кафедри «Телекомунікаційнихсистемта мереж» Гомзя..
10 жовтня 2019 року в Державному університеті телекомунікацій відбулась IX Міжнародна науково-технічна конференція студентства та молоді «Світ і..

Ключові слова


Переглядів: 435
^