Укр.   Рус.   Eng.

Другий закон термодинаміки та здоров’я

Кожного студента Державного університету телекомунікацій турбує власне здоров’я. На кафедрі БЖД та фізичного виховання постійно оновлюються критерії визначення рівня і якості функціонального стану організму. Дуже важливий внутрішній фактор - це кисневе дихання тканин або ефективність роботи мітохондрій в клітинах. Як визначити запас особистого здоров'я? Про такий критерій ми можемо дізнатися з наукової публікації в журналі «Довкілля та здоров’я».

Непряме визначення максимальних аеробних можливостей організму, яке корелює з поширеністю неінфекційної захворюваності в популяції людей, здійснюється за алгоритмом, що детально викладений в книзі автора за посиланням.

Метод оцінки потенціала аеробного енергоутворення (діяльності апарату мітохондрій) інтегрально характеризує  стан дихальної, серцево-судинної систем, ступінь стійкості (життєздатності) нерівноважної термодинамічної системи - живого організму.

Оцініть новину:
2

Читайте також

Закінчили свою роботу Державні екзаменаційні комісії, які атестували бакалаврів та магістрів за фахом 172 Телекомунікації та радіотехніка. Підсумки та..
27.06.2019 року в Державному університеті телекомунікацій відбувся урочистий випуск студентів - бакалаврів і магістрів денної та заочної форм навчання..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 260
^