Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Результати інноваційного змісту навчання на кафедрі УІКБ

Кафедра "Управління інформаційною та кібернетичною безпекою" (УІКБ) Навчально-наукового інституту захисту інформації Державного університету телекомунікацій вчить студентів тому, що потрібно і так, як потрібно, - теоретично і практично.

Завдяки новій освітній моделі «12 кроків до якісної освіти», реалізованою в навчальному процесі університету і орієнтованою на забезпечення підготовки фахівців по спеціальності "125 Кібербезпека", спеціалізації "Управління інформаційною та кібернетичною безпекою", були отримані перші результати навчання – захисту бакалаврських робіт студентами групи УБЗ-51. З 21 студента оцінені на відмінно – 3, на добре – 17. Один студент отримав оцінку задовільно.

Знання з практичними прикладами, які були продемонстровані на захисті, сприяють забезпеченню конкурентних переваг з питань працевлаштування студентів по спеціальності, і водночас відповідають потребам компаній-партнерів!

 
 

*****

Науково-педагогічні працівники кафедри «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою» вітають студентів з захистом дипломних робіт та бажають найкращих результатів у професійній діяльності по вирішенню важливих та  складних питань, пов’язаних з управлінням інформаційною безпекою!

Оцініть новину:
11

Читайте також

Викладачі кафедри української мови постійно запроваджують інноваційні методи і засоби навчання не лише на заняттях з української мови для іноземних ..
Особисте ставлення — це складова, яка може значно вплинути на безпеку і все змінити в одну мить. Саме уважне ставлення до виконання вимог з охор..
Згідно інноваційного змісту навчання і покращення якості проведення практичних занять кафедрою Космічних систем та комплексів і супутникових телекому..

Ключові слова


Переглядів: 528
^