Укр.   Рус.   Eng.

Результати інноваційного змісту навчання на кафедрі УІКБ

Кафедра "Управління інформаційною та кібернетичною безпекою" (УІКБ) Навчально-наукового інституту захисту інформації Державного університету телекомунікацій вчить студентів тому, що потрібно і так, як потрібно, - теоретично і практично.

Завдяки новій освітній моделі «12 кроків до якісної освіти», реалізованою в навчальному процесі університету і орієнтованою на забезпечення підготовки фахівців по спеціальності "125 Кібербезпека", спеціалізації "Управління інформаційною та кібернетичною безпекою", були отримані перші результати навчання – захисту бакалаврських робіт студентами групи УБЗ-51. З 21 студента оцінені на відмінно – 3, на добре – 17. Один студент отримав оцінку задовільно.

Знання з практичними прикладами, які були продемонстровані на захисті, сприяють забезпеченню конкурентних переваг з питань працевлаштування студентів по спеціальності, і водночас відповідають потребам компаній-партнерів!

 
 

*****

Науково-педагогічні працівники кафедри «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою» вітають студентів з захистом дипломних робіт та бажають найкращих результатів у професійній діяльності по вирішенню важливих та  складних питань, пов’язаних з управлінням інформаційною безпекою!

Оцініть новину:
10

Читайте також

5 липня о 16:00 запрошуємо на День відкритих дверей в Державному університеті телекомунікацій!

В рамках навчального процесу, згідно концептуально новій освітній моделі “Інноваційний зміст навчання”, впровадженою в Державномууніверсит..
На кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту широко застосовуються інноваційні підходи щодо підвищення практичної складової підготовки м..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 319
^