Укр.   Рус.   Eng.

Чим повніше джерело знань, тим глибше ріка життя. Цікаві, різнобарвні та захоплюючі студентські будні магістрів-МЕНЕДЖЕРІВ

Кажуть, у житті студента буває два щасливих моменти: перший - коли він дізнається, що вступив до університету, другий - коли отримує диплом. Але й між цими двома подіями – роки веселого і щасливого студентського життя. Студентські роки – найпрекрасніша пора в житті людини. Саме цей час наповнений найцікавішими і незабутніми подіями. Для студентської пори також характерні романтика і безтурботність. Студентське життя протягом усіх років навчання барвисте і різноманітне. Головне - не сидіти, склавши руки, а прагнути до знань. Студентське життя приносить багато радості. «Від сесії до сесії живуть студенти весело». От і розпочалася екзаменаційна сесія магістрів-менеджерів. Також, вже за доброю традицією, була проведена цікава кураторська година, куратором групи МНДМ-51 Шмалій Людмилою Володимирівною, яка була присвячена темі: «Основні поради менеджеру, що хоче стати процвітаючим», адже МЕНЕДЖМЕНТ - мистецтво керувати.

Хто не мріє стати менеджером, той, швидше за все, уже ним є. Сьогодні менеджер ‑ вочевидь, одна з найпопулярніших професій у сфері великого бізнесу. Менеджер – це людина, що професійно займається управлінською діяльністю, що повсякденно керує функціями фірми з метою збереження її основних пропорцій; це також людина, наділена повноваженнями приймати управлінські рішення і здійснювати їхнє виконання. Метою менеджера є забезпечення стабільної конкурентноздатності фірми.

Основні поради менеджеру, що хоче стати процвітаючим:

  • Виконувати обіцянки в термін. Якщо не змогли виконати - не виправдуйтеся, а визначите новий термін і стримаєте слово, нехай із запізненням.
  • Бути уважним і об'єктивним до “марних” пропозицій.
  • Відхиляти непотрібні пропозиції, але тактовно і чемно.
  • Будучи упевненим у собі, уникати бути самовпевненим, самовпевненість - передумова використання не кращих прийомів і методів у роботі.
  • Щоб ефективно підкоряти, треба вміти підкорятися, хоча б обставинам.
  • Ніколи не забувати, що ваша думка зовсім не завжди гарна, є й інші думки, аж ніяк не гірші.
  • Керуватися в роботі трьома “не”: не дратуватися, не губитися, не розпорошуватися.
  • Бути терпимим до недоліків людей, якщо ці недоліки не заважають вашому бізнесу.

Для студентів групи МНДМ-51 кожен день студентського життя – це нова історія, яка залишає вагомий слід у житті і надовго закарбовується в пам’яті, адже «студент» - один з найцікавіших розділів книги під назвою «життя». Лише в студентські роки людина починає проживати вже цілком доросле життя, ще не заповнене звичайними проблемами звичайного дорослого будня. Студентське життя – це час відкритих перспектив, можливість жити мріями про прекрасне майбутнє, віра у виконання усіх бажань і надія на відкритість усіх дверей. Отож, навчаючись в Державному Університеті Телекомунікацій, кожен студент  може бути цілком впевнений в своєму гарному майбутньому, адже здобуває освіту в престижному, сучасному, перспективному вищому навчальному закладі.

«Навчання ніколи не вичерпує розум»
Леонардо да Вінчі


Фотографії

Оцініть новину:
89

Читайте також

На кафедру енергоефективних технологій було закуплено новітнє обладнання, а саме цифрова вимірювальна техніка, навчальні макети акумуляторних батарей,..
Хочешь провести літо з користю? Приходь на тренінг з медійної грамотності 5 тижнів (1- 29 липня) безкоштовно сертифікат від посольства США, по..
Отже, Ви - абітурієнт! Вам належить нелегке завдання вибору подальшого життєвого шляху! ... Яку спеціальність обрати? В якій сфері та галузі реалізову..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 533
^