Укр.   Рус.   Eng.

Інформаційні аналітики та фахівці зі зв’язків з громадськістю завжди лідери

Як і в школі , у закладах вищої освіти студентське самоврядування посідає вагоме місце в навчально-виховному процесі. Це право студентської громади самостійно вирішувати питання життя студентів у межах чинного законодавства та Статуту навчального закладу. Основними завданнями органів студентського самоврядування в Державному університеті телекомунікацій є сприяння навчальній, науковій і творчій діяльності студентів, створенню відповідних умов для проживання й відпочинку; стимулювання діяльності студентських гуртків, товариств, об’єднань.

Участь у роботі студентського самоврядування – це той щасливий період, коли плани амбітні, а мрії сміливі, це можливість для особистості взяти на себе функції лідера, культивується позиція, за якої молода людина стає господарем власних дій.

Лідерство разом з інноваційним змістом навчання за освітньою програмою "Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю" формує конкурентоспроможного спеціаліста, здатного обіймати керівні посади, брати на себе відповідальність, прогнозувати наслідки своїх рішень.

Анастасія Лазоренко 17-річною дівчиною кілька років назад приїхала з Черкащини на навчання до Києва. Без вагань обрала Державний університет телекомунікацій і стала студенткою першого курсу спеціалізації "Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю". Перший рік, як і для всіх, був складним: адаптація до великого міста, нових викладачів, уміння установити дружні стосунки з одногрупниками, дотримуватися правил проживання в гуртожитку. Але вже на першому курсі Настя зацікавилася студентським самоврядуванням, брала участь в організації культурно-виховних заходів. На загальних зборах студентів Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Анастасію Лазоренко, студентку другого курсу, обрали Головою студентської ради Інституту. З тих пір увесь вільний від навчання час дівчина присвячує роботі студентської громади.

Зараз Анастасія Лазоренко - студентка третього курсу Державного університету телекомунікацій. Нещодавно на студентських зборах її одноголосно обрано головою студентської ради Університету. Це не тільки почесна, а й відповідальна місія.

Анастасіє, від імені професорсько-викладацького складу кафедри документознавства та інформаційної діяльності, студентів цієї кафедри вітаємо тебе з перемогою в конкурсі та призначенням на посаду голови студентської ради Університету! Здоров’я тобі, мудрості, професійних звершень. Будь завжди толерантною, стриманою, щирою подругою та просто хорошою людиною.

Оцініть новину:
13

Читайте також

Захищено дипломні роботи, закінчилися випускні іспити, нічні зубріння, переживання за оцінки... За плечима – неповторна юність, попереду –..
Творчий колектив студентів кафедри військової підготовки Державного університету телекомунікацій прийняв участь у заходах по святкуваннюфолькльорного ..
Якісне навчання студентів на кафедрі можливе лише з використанням сучасної навчально-матеріальної бази, створеної на обладнанні останнього покоління. ..

Ключові слова

Вступ 2019

Бажаєте навчатись у сучасному ВНЗ на обладнанні останнього покоління провідних компаній світу, поглиблено вивчати англійську мову впродовж навчання, отримати міжнародні сертифікати для успішного працевлаштування від всесвітньо відомих IT компаній світу?

Лише у нас Ви отримаєте престижну та якісну освіту, сучасні теоретичні знання та практичні уміння і навики за спеціальністю та гарантовано отримаєте перше високооплачуване робоче місце по закінченню навчання.

Ви можете вступити на 1 або 2 або 3 курс чи перевестись з іншого ВНЗ на 2 або на 3 курс до Державного університету телекомунікацій!

Деталі вступу 2019:


Переглядів: 366
^