Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Інформаційні аналітики та фахівці зі зв’язків з громадськістю завжди лідери

Як і в школі , у закладах вищої освіти студентське самоврядування посідає вагоме місце в навчально-виховному процесі. Це право студентської громади самостійно вирішувати питання життя студентів у межах чинного законодавства та Статуту навчального закладу. Основними завданнями органів студентського самоврядування в Державному університеті телекомунікацій є сприяння навчальній, науковій і творчій діяльності студентів, створенню відповідних умов для проживання й відпочинку; стимулювання діяльності студентських гуртків, товариств, об’єднань.

Участь у роботі студентського самоврядування – це той щасливий період, коли плани амбітні, а мрії сміливі, це можливість для особистості взяти на себе функції лідера, культивується позиція, за якої молода людина стає господарем власних дій.

Лідерство разом з інноваційним змістом навчання за освітньою програмою "Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю" формує конкурентоспроможного спеціаліста, здатного обіймати керівні посади, брати на себе відповідальність, прогнозувати наслідки своїх рішень.

Анастасія Лазоренко 17-річною дівчиною кілька років назад приїхала з Черкащини на навчання до Києва. Без вагань обрала Державний університет телекомунікацій і стала студенткою першого курсу спеціалізації "Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю". Перший рік, як і для всіх, був складним: адаптація до великого міста, нових викладачів, уміння установити дружні стосунки з одногрупниками, дотримуватися правил проживання в гуртожитку. Але вже на першому курсі Настя зацікавилася студентським самоврядуванням, брала участь в організації культурно-виховних заходів. На загальних зборах студентів Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Анастасію Лазоренко, студентку другого курсу, обрали Головою студентської ради Інституту. З тих пір увесь вільний від навчання час дівчина присвячує роботі студентської громади.

Зараз Анастасія Лазоренко - студентка третього курсу Державного університету телекомунікацій. Нещодавно на студентських зборах її одноголосно обрано головою студентської ради Університету. Це не тільки почесна, а й відповідальна місія.

Анастасіє, від імені професорсько-викладацького складу кафедри документознавства та інформаційної діяльності, студентів цієї кафедри вітаємо тебе з перемогою в конкурсі та призначенням на посаду голови студентської ради Університету! Здоров’я тобі, мудрості, професійних звершень. Будь завжди толерантною, стриманою, щирою подругою та просто хорошою людиною.

Оцініть новину:
14

Читайте також

2 жовтня викладач кафедри “Управління інформаційною та кібернетичною безпекою” доцентЯкименко Юрій Михайлович відвідав виставку MUK EXPO 2..
30вересня 2019 року на кафедрі “Управління інформаційною та кібернетичною безпекою” згідно програми проходження педагогічної прктики студе..
Шкільні роки позаду, коли домашнє завдання записувалося в щоденник і батьки могли його відкрити і проконтролювати його виконання. Але ось студентське ..

Ключові слова


Переглядів: 571
^