Студенти 1-го курсу Державного університету телекомунікацій завершують вивчення дисципліни «Фізика»

12:12, 08-06-2019

«Фізики»  забезпечує вивчення таких дисциплін, як «Теорія електричних кіл та сигналів», «Основи схемотехніки та сигналів», «Технічна електродинаміка», «Фізика оптичного звязку», «Основи телебачення на радіомовлення», «Технічна експлуатація телекомунікаційних мереж», «Цифрова обробка сигналів», «Компонентна база засобів технічного захисту інформації» та ін.

На протязі семестру студенти виконували самостійно і під керівництвом викладачів багато видів робіт - це і розв’язування індивідуальних задач, і письмовІ роботи з теоретичних питань, розрахунково-графічні роботи та ін. За семестр кожний студент отримав більше 20-ти оцінок. Протягом семестру викладачами систематично проводилася перевірка знань студентів, що підвищило рівень засвоєння навчального матеріалу, відповідальність студентів за результати навчальної діяльності, підвищило об’єктивність оцінювання успішності студентів, а також підвищує рівень адаптації студента до зміни вимог ринку праці.

На завершальному етапі навчання в навчальних групах проходять контрольні роботи з фізики.

Доброзичливе відношення викладачів кафедри до студентів, надання їм фахових консультацій допомагає студентам опанувати знання з профільних дисциплін, що викладаються на 1-му курсі та в наступних семестрах.

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ФІЗИКИ ЗАПРОШУЮТЬ ВИПУСКНИКІВ СЕРЕДНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ ДО ВСТУПУ ДО НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ, ДЕ ЇМ БУДЕ НАДАНО ЗНАННЯ І ДОПОМОГА В ОТРИМАННІ НАЙСУЧАСНІШИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ!