Спеціальність «Соціологія» у Державному університеті телекомунікацій: можливості та перспективи

18:33, 09-06-2019

З-поміж найперспективніших на сьогоднішній день спеціальностей достойне місце надійно посідає соціологія. Наш університет гарантовано забезпечує отримання знань та практичних навичок, оволодіння складною технікою соціологічних досліджень, які сьогодні користуються великим попитом у політиків, бізнесменів, керівників державних підприємств.

Зміст навчання за спеціальністю «Соціологія» відповідає усім інноваційним викликам сучасного суспільства.  Для того, щоб майбутні фахівці мали ґрунтовні теоретичні знання і  широкий світогляд, до навчальної програми закладено вивчення класичної соціології та сучасних соціологічних парадигм.

Для найкращих можливостей працевлаштування вже з першого курсу студенти вивчають практико-орієнтовані дисципліни за чотирма блоками: 1. Соціологічні та ринкові дослідження; 2. Психологія та психодіагностика; 3. Управління персоналом та розвиток корпоративної культури; 4. Організація виборчих кампаній.

Зазначимо, що наші студенти ретельно вивчають технології сучасних соціологічних досліджень, а тому володіють найбільш популярними програмними продуктами: SPSS, ОСА, BAS ERP. Також, студенти-соціологи опановують популярними нині економічними, анти-маніпулятивними, рекламними та соціологічними технологіями.

Зазвичай випускники беруть участь у розробці передвиборчих програм для кандидатів в депутати, проводять анкетування з метою визначення їх рейтингу. Якісна підготовка з іноземної мови допомагає нашим студентам отримати відповідні знання та сертифікати, що їх підтверджують.

Звертаємо увагу шановних абітурієнтів, що наразі здійснюється підготовка соціологів за двома рівнями: бакалаврським та магістерським.

Усі особливості підготовки за цими програмами докладно висвітлені на головній сторінці кафедри економіки підприємств та соціальних технологій та у кафедральних новинах