Вручення сертифікатів слухачам курсу «Обчислювальна математика з використанням персонального комп’ютера»

06:31, 10-06-2019

Навчальною програмою, для студентів нашого університету кожного семестру проводяться двомісячні Курси з обчислювальної математики з використанням персонального комп’ютера.

Метою курсів є поглиблене вивчення розділів вищої математики за допомогою комп’ютера. По завершенню курсів випускники отримують Сертифікат Державного університету телекомунікацій, що допомагає їм під час працевлаштування.

Цього семестру курс тривав з 4 березня по 26 квітня.

Викладачі курсу: доцент кафедри вищої математики, кандидат технічних наук Дахно Наталія Борисівна та старший викладач, кандидата фізико-математичних наук Свинчук Ольга Василівна.

Традиційно студентам було проведено контроль знань, умінь і навичок у формі письмового екзамену. І як логічний підсумок курсу за результатами екзамену було вручено сертифікат університетського зразка.

Фотографії