Для тих, хто приймає рішення ‒ унікальна можливість отримати гідну освіту!

13:36, 10-06-2019

Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту запрошує випускників шкіл, коледжів і технікумів продовжити своє навчання за фахом 125 Кібербезпека, спеціалізація - Технічні системи інформаційної та кібернетичної захисту.

У порівнянні з іншими вузами навчання в Державному університеті телекомунікацій надає ряд переваг, серед яких - інноваційна модель навчання, яка включає принципи:

• теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній-партнерів кафедри;
  • практична підготовка здійснюється основі створеної сучасної, унікальної навчально-матеріальної бази, якої немає в інших навчальних закладах, основу якої складають:
  1. лабораторія «Систем технічного захисту інформації», обладнана системами захисту від несанкціонованого доступу, системами відеоспостереження та захисту від побічних електромагнітних випромінювань;
  2. лабораторія «Кібербезпеки», обладнана засобами моделювання радіоелектронних систем і процесів, комплексом міжмережевих екранів, програмно-апаратним комплексом «Центр сертифікації ключів» і засобами криптографічного захисту.

Все вищевказане дозволяє студентам опанувати методи сучасної кібербезпеки, отримати навички роботи з системами технічного захисту інформації, програмними засобами кіберзахисту.

Крім того, в рамках навчальних програм запроваджено проведення практичних курсів за програмами IBM і Сisco, в ході яких вивчаються організація та розробка політики безпеки мереж, моніторинг їх вразливостей і боротьба з погрозами кібербезпеки. За результатами курсів студенти отримують міжнародні сертифікати, що надає їм додаткові переваги при працевлаштуванні.

Тільки в нашій спеціалізації Вас чекає якісна освіта і гарантоване робоче місце після закінчення університету!

Детальніше - на сайті університету www.dut.edu.ua