Вдосконалення матеріально-технічної бази кафедри Інформаційних систем та технологій

09:45, 14-06-2019

Здається, що лише нещодавно у лабораторії № 225 кафедри Інформаційних систем та технологій було створено новітній комп'ютерний клас для вивчення сучасних інформаційних систем та технологій. А вже зараз у лабораторії активно проводяться заняття на базі обладнання останнього покоління.

Партнери кафедри Інформаційних систем та технологій ІТ-компанія Binotel, IT-компанія Pipl, Міжнародна телекомунікаційна компанія GMS (Global Message Services) допомагають викладачам кафедри Інформаційних систем та технологій впроваджувати новітнє обладнання у навчальний процес.

Представникам компаній, а саме партнерам кафедри, приємно співпрацювати із активними та ініціативними викладачами, які прагнуть до самовдосконалення та співпраці із індустрією.

Адже саме використання найсучаснішої матеріально-технічної бази забезпечить необхідні умови для якісної підготовки студентів, що в повній мірі забезпечить підготовку конкурентоспроможних фахівців у сфері інформаційних систем та технологій!