Чому, коли економіка, то IT-бізнесу?!

14:40, 14-06-2019
  • Ви хочете розуміти, як формується добробут нашої країни, підприємств, сімей і кожного з нас?
  • Ви хочете навчитися його планувати?
  • Ви хочете рахувати тисячі і мільйони гривень, а не копійки?
  • Ви хочете відчути свою причетність до розвитку сучасної вітчизняної економіки і брати участь в його прогнозуванні?
  • Ви хочете йти в ногу з часом, забезпечуючи ефективність функціонування підприємств за цифрової економіки?

Тоді, шановні абітурієнти, ми чекаємо Вас в Державному університеті телекомунікацій на спеціальності «Економіка підприємства» (спеціалізація «Економіка підприємств IT-бізнесу»)!

Обравши наш університет і нашу спеціальність, Вас чекає цікаве, насичене, інтенсивне навчання всім премудростям забезпечення ефективного функціонування підприємств сфери телекомунікацій та інформаційних технологій! Ну, хто з нас не знає, що сьогодні телекомунікації - це одна з галузей економіки і нашої країни, і всього світу, яка розвивається найбільш динамічно і яка визначає рівень й інтенсивність цифровізації всього простору, що нас з Вами оточує!

На цьому шляху, щоб забезпечити максимальну якість Вашої освіти, в нашому університеті підготовка за фахом починається вже з першого курсу. Половина занять по всім дисциплінам спрямована на практичну підготовку, яка має передбачає формування умінь і навичок, необхідних для Вашої успішної професійної діяльності. Особлива увага приділяється освоєнню і закріпленню отриманих знань і навичок при проходженні практики на підприємствах - партнерах нашої кафедри!

Аби кожен з Вас став Громадянином світу і вільно розмовляв англійською мовою (на рівні не нижче В2), в нашому університеті посилено вивчення англійської мови, яке э особливо інтенсивним на 1 і 2 курсах, а вже з 3 курсу окремі предмети викладаються англійською мовою.

Випускники нашої спеціальності орієнтуються в усіх сучасних цифрових новинках і володіють знаннями, достатніми для найбільш ефективного їх використання. Це можливо завдяки викладанню окремих технічних дисциплін, які забезпечують максимальний рівень комфорту для життя і роботи в умовах цифровізації всіх аспектів життя сучасної людини!

Отже! ... Якщо Ви готові стати грамотним, самодостатнім, економічно і технічно освіченим фахівцем, пов'язуєте своє подальше життя з використанням цифрових технологій (а як інакше ?!), який вміє оцінювати рівень добробуту і напрямки його підвищення:

• для свого особистого життя;
  • для підприємства або компанії тієї галузі, в якій маєте працювати;
  • для нашої країни ..

Тоді ми - професорсько-викладацький колектив та студентство ДУТ - чекаємо Вас в своєму колі!