Не відступай! Стань кращою копією самого себе! Продовжуй вчитися!

10:07, 16-06-2019

Якщо ви

• володар диплома молодшого спеціаліста;
  • відчуваєте бажання знайти себе в професійному плані і зробити кар'єру економіста, перебуваючи на передньому краї цифрової економіки;
  • прагнете розібратися в тонкощах і премудростях сфери телекомунікацій та інформаційних технологій...

Тоді Ви можете вступити в Державний університет телекомунікацій на 3-й курс денної форми навчання (і 4-ий курс заочної форми навчання) при наявності диплома за фахом «Економіка» і на 2-ий курс денної форми навчання (або 3-ий курс заочної форми навчання) при наявності диплома за іншими спеціальностями.

Особливістю підготовки фахівців-економістів в нашому університеті є інноваційність навчання, яка проявляється в постійному оновленні та вдосконаленні навчального процесу відповідно до вимог ринку праці. Наше головне завдання - забезпечити нашим випускникам рівень підготовки, який дозволить їм максимально реалізувати себе в професійній діяльності, забезпечуючи якісне виконання поставлених роботодавцем завдань!

Щоб стати студентами ДУТ спеціальності «Економіка» Вам необхідно здати профільний іспит за фахом «Економіка» і представити приймальній комісії сертифікат ЗНО з української мови. Навчання на контрактній основі передбачає оплату в розмірі 16100 грн на рік при навчанні за денною формою та 8550 грн на рік при навчанні на заочній формі навчання.

Проведіть Ваші студентські роки разом з нами!

Станьте професіоналами в сфері економіки телекомунікацій та інформаційних технологій!

Дозвольте собі стати рушійною силою цифрового прориву економіки нашої країни!