Стань спеціалістом у цифровій економіці! Йди в ногу з часом!

13:41, 27-06-2019

Отже, Ви - абітурієнт! Вам належить нелегке завдання вибору подальшого життєвого шляху! ... Яку спеціальність обрати? В якій сфері та галузі реалізовувати свій особистісний і творчий потенціал? Якій справі присвятити все своє життя? ... Це лише мала частина питань, які зараз хвилюють Вас, Ваших батьків й авторитетних для Вас людей! ...

Перед подібним вибором стояли й ті молоді люди, які для себе вже обрали сферу телекомунікаційних та інформаційних технологій, що виступають сьогодні рушійною силою суспільного прогресу і без використання яких сьогодні важко уявити життя будь-якої людини! Зараз вони - студенти Державного університету телекомунікацій!

Наша кафедра готує фахівців з економіки та соціології. У Вас може виникнути обґрунтоване запитання: «А чому фахівців цих спеціальностей готує технічний вуз?» Відповідь проста: «Наші випускники підготовлені для забезпечення ефективного функціонування та розвитку підприємств IT-сфери та сфери телекомунікацій (спеціальність 051« Економіка ») та, володіючи знаннями про особливості цифровізації й діджиталізаціі суспільних відносин, вони сприяють підвищенню якості взаємодії бізнесу, політики та суспільства (спеціальність 054 «Соціологія»)».

Такий рівень підготовки є гарантованим нашим університетом завдяки абсолютно новому, інноваційному змісту навчання, який полягає в тому, що:

• професійна підготовка ведеться з першого курсу;
  • обов'язковим елементом навчання є освоєння сучасних цифрових технологій на рівні, достатньому для їх ефективного використання як в повсякденному житті, так і професійної діяльності;
  • особлива увага приділяється глибокому вивченню іноземних мов (з упором на специфіку технічної лексики);
  • отримані знання і навички відточуються студентами при проходженні практики на підприємствах - партнерах кафедри;
  • студенти освоюють специфічні професійні програмні комплекси («1-С: УПРАВЛІННЯ МАЛИМ підприємством» (економісти) і «ОСА», SPSS (cоціологі)), які формують, за інших рівних умов, їхні конкурентні переваги на ринку праці.

І це далеко не повний перелік особливостей організації навчального процесу в ДУТ!

Окремо слід зупинитися на методах навчання, якими активно користуються викладачі кафедри економіки підприємств і соціальних технологій - це Case Study (ситуаційне навчання), Workshop (однопрофільне проектне навчання), Collaborative learning (багатопрофільне проектне навчання), Mentor (наставництво у вигляді тренінгів та майстер - класів успішних представників спеціальностей за профілем нашої кафедри) і багато інших, не рахуючи традиційних методів навчання!

Зацікавило? Тоді приходьте до нас! Ми готові показати і більш докладно розповісти Вам про всі вигоди і переваги навчання на спеціальностях 051 «Економіка» і 054 «Соціологія» в стінах Державного університету телекомунікацій!