Наші студенти – наша гордість: випуск студентів кафедри документознавства та інформаційної діяльності

15:18, 27-06-2019

Захищено дипломні роботи, закінчилися випускні іспити, нічні зубріння, переживання за оцінки... За плечима – неповторна юність, попереду – насичене подіями цікаве доросле життя.

А сьогодні – хвилююча мить, урочисте вручення дипломів!

Випускники-бакалаври кафедри документознавства та інформаційної діяльності ще з першого курсу усвідомили, що знання для них – це засіб для подолання життєвих рубежів, тому йшли до своєї мети впевнено й цілеспрямовано. Високі результати, показані на державних іспитах, є красномовним доказом цьому. Крім цього, цьогоріч «червоні дипломи» отримали чотири студентки денної форми навчання (Ірина Моспан, Ксенія Погоріла, Дарина Ткачук, Наталя Хомич) та дві студентки заочної форми навчання (Олена Руденко та Алла Телюк).

З великою приємністю, повагою та найкращими побажаннями привітав випускників ректор Державного університету телекомунікацій, генерал-полковник, заслужений працівник народної освіти України, доктор технiчних наук, професор В.Б. Толубко. У своїй промові ректор наголосив на тому, що Державний університет телекомунікацій сьогодні дає путівку в життя висококваліфікованим, конкурентоспроможним фахівцям та побажав, щоб кожен із випускників цінував і боровся за свою найзаповітнішу мрію, щоб завжди з ними крокували Віра, Надія і Любов!

До привітань приєдналися: директор Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва, кандидат технічних наук С.А. Федюнін; завідувач кафедри документознавства та інформацій   ної діяльності, кандидат філософських наук С.М. Петькун; куратор групи випускників, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності, кандидат історичних наук О.О. Петров і викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності, які зазначили, що протягом навчання студентів викладачі Державного університету телекомунікацій завжди намагалися підтримати й допомогти, зрозуміти своїх студентів, самі вчилися у них...

Викладачі побажали випускникам реалізувати свої амбіції, вірити в себе і свої можливості, уперто йти до своєї мрії!

Дорогі наші випускники, успіхів вам у всьому та підкорення життєвих вершин!

Фотографії