Колектив кафедри економіки підприємств та соціальних технологій щиро вітає Легомінову Світлану Володимирівну із захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук!

18:34, 25-06-2019

11 червня 2019 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.861.03 при Державному університеті телекомунікацій відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.04. - «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)»  здобувача  кафедри економіки підприємств та соціальних технологій Легомінової Світлани Володимирівни на тему: «Управління конкурентними перевагами телекомунікаційних підприємств: теорія і методологія» (науковий консультант – д.е.н., проф. Гусєва Ольга Юріївна).

Бажаємо Світлані Володимирівні успішного втілення всіх задумів, подальших успіхів і досягнень!

Фотографії