Колектив кафедри УІКБ вітає студентів університету з випуском ДУТ 2019!

11:31, 29-06-2019

27.06.2019 року в Державному університеті телекомунікацій відбувся урочистий випуск студентів - бакалаврів і магістрів денної та заочної форм навчання за фахом "125 Кібербезпека", спеціалізації "Управління інформаційною та кібернетичною безпекою".

Завдяки новій освітньої моделі «12 кроків до якісної освіти», реалізованої в навчальному процесі університету, і зусиллям викладацького складу кафедри "Управління інформаційною та кібернетичною безпекою"(УІКБ), наші випускники - 41 бакалавр і 11 магістрів, гідно займуть в державних і комерційних організаціях України робочі місця фахівців, які володіють передовими знаннями, методиками та практичними навичками виконання робіт в області управління інформаційною та кібернетичною безпекою.

Викладацький склад кафедри «Управління інформаційною і кібернетичною безпекою»
вітає випускників зі святом -
Випуском студентів Державного Університету Телекомунікацій 2019 року
і бажає найкращих результатів у виконанні своїх планів і щастя в світі обраної Вами професії, в застосуванні та поглибленні набутих знань - в подальшій життєвій діяльності!

З повагою колектив кафедри.