Професорсько-викладацький склад кафедри Менеджменту вітає випускників з успішним завершенням навчання

12:45, 29-06-2019

Дорогі випускники!

Пролетіли роки і настав день, якого ви всі дуже чекали на першому курсі. Випускний - це сторінка життя-розмальовки, і ми дуже бажаємо Вам і далі не менше різнокольорових фарб.

Можливо зараз, образ студента в мантії, нагадує популярного в соцмережах мема. Проте цього разу не ґуґлу й вікіпедії  прозвучать ці вітання, а саме Вам сьогоднішнім випускникам кафедри Менеджменту.

Від усього професорсько-викладацького складу кафедри хочемо побажати Вам, нашим випускникам, успіхів, цікавих перемог, великих висот і легких доріг по життю.

Життя, як мить, не витрачайте час на непотрібне, на дрібниці, адже воно летить швидко, як дим.

Вітаємо Вас! Успіхів Вам!