Економіка підприємств ІТ-бізнесу: спеціальність для тих, кого не проведеш

16:37, 11-07-2019

« …Я не вірю словам.
Я вірю тільки фактам і цифрам»
Девіз Економіста

Як не помилитись у виборі та знайти спеціальність для душі і перспективи? Якщо Ви бачите себе на гребені хвилі, відчуваєте підприємницькі настрої і маєте задатки сміливого керівника – пропонуємо Вам найсучаснішу бакалаврську програму «Економіка підприємств ІТ-бізнесу» (спеціальність 051 «Економіка»).

У всі часи  економісти були потрібні і малим підприємствам, і великим компаніям. У період кризи Економіст цінується тим, що тільки Він здатний врятувати справу, зробивши вірний розрахунок  - куди рухатись далі. У період фінансових злетів, які, до речі, економісти завжди чітко прогнозують, роль Економіста також неперевершена: тільки він знає, як отримати максимальні прибутки.

Сьогодні весь світ і, звичайно, Україна прямують в напрямі цифровизації економіки і бізнесу. Шляху назад немає, а досвід показує, що процвітають  ті, країни, які живуть за принципами цифрової економіки. А це означає, що незамінними і високооплачуваними фахівцями будуть тільки ті, які рівною мірою є фахівцями своєї справи і прекрасно орієнтуються у сучасних технологіях.

Які сфери наразі є найбільш успішними? Звичайно – це ІТ-сфера і все, що з нею пов’язане. У компанії Microsoft є чудовий вислів «Технологія може зробити все в руках люди». Отже, якщо ви хочете професійно керувати ІТ-компаніями або компаніями, які працюють у найбільш динамічних сферах – ця спеціальність для Вас.

Бакалаврська програма гармонійно поділена на три блоки:

Усі особливості навчання описані на головній сторінці кафедри економіки підприємств та соціальних технологій.

Приймайте виважені рішення, шановні Абітурієнти. Зверніть увагу на те, що економічні фахівці у сфері ІТ отримують великі зарплати і мають гарні можливості міжнародного працевлаштування.

Якщо Ви бачите своє майбутнє у сфері економіки та управління – чекаємо Вас у стінах нашого Університету.

«Технології, насправді, про людей,
а не про апаратне або програмне забезпечення»

Роберт Вейдей