Абітурієнте, вибір завжди за тобою спеціалізації: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю; Документознавство та інформаційна діяльність

13:40, 15-07-2019

Найважливіше для молодої людини – вибір професії. Сьогодні світ професій дуже рухливий – частина старих зникає, активно замінюючись новими прогресивними спеціальностями.

ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ, запрошуємо тебе на навчання за новітніми європейськими освітніми програмами “ІНФОРМАЦІЙНА АНАЛІТИКА ТА ЗВ’ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ” і "ДОКУМЕНТОЗНАВСТВО ТА ІНФОРМАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ".

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Не підлягає сумніву, що в сучасному глобалізованому світі головне – це інформація. Наші студенти вчаться працювати з документною інформацією, аналізувати її, правильно обробляти, виносити на громадський загал.

Студенти здобувають практичні вміння та навички з електронного урядування, електронного документообігу та аналітичної обробки інформації на сучасних е-системах «Аскод» і «Діло» з отриманням сертифікатів Центру комп’ютерних технологій «InfoPlus» та компанії «НетКом Текнолоджи». Ці програми активно впроваджуються в усіх установах, зокрема Кабінеті Міністрів України, Верховній Раді, Національному банку України.

Фахівців, які б могли працювати в цих системах, мало в Україні, тому наші студенти дуже затребувані на ринку праці!

Студенти здобувають якісну підготовку з іноземної мови з подальшим отриманням міжнародних сертифікатів TOEIC, TOEFL, FCE, CAE, CPE, IELTS;

Наші студенти за бажання можуть навчатися паралельно на сертифікованих курсах: «1С», «Hewlett-Packard», «CISCO», «Java», «Pearson VUE».

Для забезпечення якості проведення практичних занять створено сучасну навчально-лабораторну базу «Віртуальний офіс». Лабораторія працює на основі обладнання останнього покоління компаній-партнерів кафедри та сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення - Центру комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс» (система електронного документообігу «АСКОД») та Компанії «НетКом Текнолоджи» (система електронного документообігу «Діло»).

Профільні дисципліни, які вивчають наші студенти: "Інформаційно-аналітична діяльність", "Сучасні системи управління електронним документообігом", "Системи управління базами даних", "Політична аналітика та прогнозування", "Теорії інформаційного суспільства",  "Інформаційний менеджмент",  "Конфліктологія і теорія переговорів", "Копірайтинг та основи редагування", "Іноземна мова за професійним спрямуванням", "Діловодство" та інші. 52 % навчальних занять відведено на практичне застосування здобутих знань.

З першого курсу студент занурюється в специфіку роботи тієї сфери, де в подальшому працюватиме!

Є можливість за бажання паралельно навчатися на військовій кафедрі, у подальшому продовжити навчання в магістратурі.

Студенти не лише навчаються, а й беруть активну участь в науково-практичних міжнародних всеукраїнських студентських конференціях, круглих столах, виступають із доповідями. Під керівництвом викладачів пишуть статті до наукових журналів.

Це гарна можливість заявити про себе, представити себе як майбутнього фахівця у сфері інформаційних комунікацій!

Профільні викладачі активно впроваджують у навчальний процес креативні методики - бінарні лекції, панельні дискусії, круглі столи, ділові ігри, рефреймінг.

СТАЖУВАННЯ Й ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИК

Наші студенти здобувають фахові вміння й навички під час стажування й проходження практик у Національному банку України; Національному агентстві України з питань державної служби; Департаменті з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації); КП «Вечірній Київ»; Центрі комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс»; Центральному державному архіві вищих органів влади та управління України; ТДВ страховій компанії «УКООПГАРАНТ»; ПАТ «Альфа-Банк» України.

Кожна з організацій-партнерів розглядає можливість подальшого працевлаштування наших студентів!

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Випускники кафедри за спеціалізацією «Інформаційна аналітика і зв’язки з громадськістю» можуть працювати в таких установах і організаціях: PR-агенції; інформаційно-аналітичні центри; друковані та електронні ЗМІ; прес-служби підприємств, політичних партій, громадських організацій. Бакалаври з інформаційної аналітики здатні здійснювати фахову діяльність інформаційного аналітика; прес-секретаря громадської, політичної, комерційної або державної установи; спічрайтера; менеджера (керівника) у сфері надання інформації; фахівця зі зв’язків з громадськістю та пресою; експерта/консультанта із суспільно-політичних питань.

Випускники кафедри за спеціалізацією «Документознавство та інформаційна діяльність» підготовлені до роботи в інформаційних, аналітичних, архівних, адміністративних, кадрових підрозділах і службах; службах діловодства підприємств, організацій, установ, фірм різного профілю та форм власності; в органах державного управління усіх рівнів. Бакалавр з документознавства та інформаційної діяльності за умов набуття відповідних знань і практичних вмінь може адаптуватись до таких суміжних напрямів діяльності, як маркетингова, рекламна, зв’язки з громадськістю.

Шановний абітурієнте!

Обирай навчання за спеціалізаціями “Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю” і "Документознавство та інформаційна діяльність". Інноваційний підхід до викладання дисциплін забезпечить тобі міцні знання, практичні навички, щоб відчувати себе професіоналом зі свого фаху.

ВИБІР ЗАВЖДИ ЗА ТОБОЮ!