Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Додатковий набір 2019

Вступ 2019: «В ДУТ ЗАВЖДИ ЙДУТЬ» або «СОЦІОЛОГІЯ FOREVER»

Вимоги до соціолога сьогоднішнього і завтрашнього дня постійно зростають. Разом з тим зростають можливості, престиж і незамінність соціолога на ринку сучасних професій.

Справжній соціолог повинен бути знайомий з психологією, менеджментом, соціальною філософією, медіа-сферою та цифровими технологіями. Він повинен володіти мистецтвом комунікації і знати популярні програмні продукти, вміти візуалізувати і переконливо представляти результати дослідження.

Саме соціологи є тими фахівцями, які ведуть листування з майбутнім. Адже, соціолог - це в першу чергу віртуоз прогнозів. Там, де інший фахівець бачить ситуацію на рік-два вперед, висококласний соціолог заглядає вперед на п'ять-десять років і рідко помиляється.

У будь-якій компанії чи організації професійна інтуїція соціолога має особливу цінність і, звичайно ж, високу оплату.

У Державному університеті телекомунікацій бакалаврська програма з Соціології має максимальну практичну спрямованість. Вже з першого курсу студенти проходять стажування за фахом в престижних компаніях і аналітичних центрах.

Запрошуємо Вас навчитися всім граням сучасної соціології та отримати безцінну практику в області соціальних і психологічних технологій.

Цікавтеся людьми і будьте цікаві!

До зустрічі в Державному університеті телекомунікацій.

Оцініть новину:
27

Читайте також

ДОДАТКОВИЙНАБІРНАНАВЧАННЯ –З2 ВЕРЕСНЯ 2019 р. УДержавномууніверситетітелекомунікацій оголошенододатковийнабірнанавчаннядля здобуття ступеняба..
Результати фахового вступного випробування ОС «Бакалавр» на базі ОС «Молодший спеціаліст» (деннаформа навчання) Результа..
Урочистапосвята у студенти Державного університету телекомунікацій відбудеться 2 вересня о 7:30 біля центрального входу до Університету. Запрошу..

Ключові слова


Переглядів: 576
^