Любі наші першокурсники!!! Вітаємо Вас з посвятою у число студентів Державного університету телекомунікацій

09:48, 03-09-2019

Це значний крок в доросле життя, і ця перша сходинка відкриває для Вас світлу дорогу до нових знань, успішної кар’єри та фінансової незалежності. Професорсько-викладацький склад кафедри менеджменту бажає Вам успіхів у всіх починаннях.

Нехай всі вершини будуть підкорені, цілі досягнуті, будь яка ідея легко втілюється в реальність, а роки студенства наповнюються яскравими враженнями.

Нехай кожен день несе в собі щось цікаве і особливе, а нові знання відкривають перед вами великі простори можливостей і бажань.

Після успішного старту сміливо та впевнено продовжуйте початий шлях, долаючи будь які перешкоди і труднощі на шляху до перемог і успіху.