Навчально-методичні збори кафедри ТТ

10:21, 03-09-2019

30 серпня кафедра Телекомунікаційних технологій проводила навчально-методичні збори з метою перевірки адміністрацією університету стану впровадження у навчальні програми дисциплін кафедри інноваційного змісту навчання.

Завідуючим кафедри та представником адміністрації університету були заслухані індивідуальні доповіді навчально-педагогічного складу кафедри щодо готовності до нового 2019/2020 навчального року. Усі викладачі доповіли про наявність у навчальних програмах відповідних пунктів інноваційного змісту навчання, відповіли на питання та прийняли до уваги зауваження.

Кафедра Телекомунікаційних технологій починає новий навчальний рік з новим завідуючим – Гетьманцем Олексієм Володимировичем (к.т.н., закінчив Київський інститут ВПС за спеціальністю «радіоінженер»).

Кафедра Телекомунікаційних технологій у 2019 – 2020 навчальному році продовжує навчати магістрів за спеціальністю Радіоелектронні Пристрої, Системи та Комплекси, що має гарні перспективи по працевлаштуванню на сучасному ринку праці.

Для майбутніх магістрів, додатковий набір для яких пройде у цьому році в листопаді, повідомляємо, що для телекомунікаційних спеціальностей іноземну мову через ЗНО поки що здавати не треба, тож радимо визначатися!!!