XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Вручення студентських квитків

11:58, 04-09-2019

В Державному університеті телекомунікацій 2 вересня 2019 року відбулося урочисте вручення студентських квитків студентам першого курсу (група САД-11), що вступили на навчання за спеціальністю 124 – «Системний аналіз». Співробітники кафедри привітали своїх студентів із початком студентського життя в нашому університеті.

Куратором навчальної групи першого курсу САД-11 призначений доцент кафедри Системного аналізу Самощенко Олександр Вікторович.

Куратори навчальних груп старших курсів:

  • група САД-21 – Ярцев Володимир Петрович, доцент кафедри Системного аналізу;
  • група САД-31 – Золотухіна Оксана Анатоліївна, доцент кафедри Системного аналізу;
  • група САД-32 – Котомчак Олександр Юрійович, старший викладач кафедри Системного аналізу;
  • група САД-41 – Сударєва Ольга Валеріївна, асистент кафедри Системного аналізу.
 
 

Після урочистих заходів відбулася лекція «Вступ до спеціальності», в якій завідувач кафедри Шушура Олексій Миколайович докладно розповів про професію системного аналітика та оновлений зміст підготовки зі спеціальності «Системний аналіз», який впроваджений кафедрою у навчальний процес. На підтвердження того, що університет навчає студентів тому, чому потрібно і так, як потрібно, було наведено актуальні вимоги роботодавців та пояснено, як вони задовольняються при вивченні дисциплін навчального плану.

Особливу увагу було приділено інноваційним змінам, які було упроваджено в останні роки в Державному університеті телекомунікацій, а саме:

  • навчання дисциплінам професійного спрямування, починаючи не з третього, а з першого курсу;
  • поглиблене вивчення англійської мови з технічним спрямуванням, як основи професійного спілкування та набуття знань в ІТ-галузі, що забезпечує можливість оволодіти нею на рівні В2;
  • розподіл годин навчального плану з розрахунку - 75% на дисципліни професійної підготовки за спеціальністю і 25% на дисципліни загальної підготовки, в результаті чого студент має отримати вміння та навички роботи з сучасним технічним і програмним забезпеченням та бути готовим до виконання практичних завдань у професійній діяльності;
  • проведення половини часу занять практично на обладнанні останнього покоління, з використанням сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення;
  • включення до програми підготовки матеріалів професійних курсів провідних ІТ-компаній з метою отримання їх сертифікатів за підсумками навчання.

Бажаємо вам плідного, успішного і радісного навчання в нашому університеті!

Колектив кафедри Системного аналізу

Читайте також
Переглядів: 5 200