Кафедра маркетингу вітає першокурсників-маркетологів!

11:05, 05-09-2019

Сонячний день 2 вересня 2019 року яскраво відображав настрій адміністрації, викладацького складу і студентів. У Державному університеті телекомунікацій сьогодні відбулося урочисте посвячення в студенти-першокурсники.

Зі словами напуття в майбутне студентське життя вручив нашим першокурсникам студентські квитки к.е.н., доцент кафедри маркетингу, директор з маркетингу ТОВ «Едпартнер» Іртлач М.А.

Гучними оплесками привітали присутні першокурсників спеціальності «Маркетинг», які з натхненням і в передчуттям йшли по площі перед університетом з куратором групи - к.е.н., доцентом кафедри маркетингу Есмахановой Алуа Умурзаковной.

Кафедра маркетингу вітає студентів з початком навчального року і бажає їм творчої наснаги, реалізації задумів і наукових досягнень!