Кафедра Комп'ютерних наук вітає всіх першокурсників!

13:39, 06-09-2019

Викладачі Кафедри Комп'ютерних наук вітають першокурсників з надходженням і початком занять! Дорогі першокурсники! Наш дружний колектив вітає Вас - майбутніх володарів штучного інтелекту, баз даних і мереж! Ви стоїте на порозі великих змін!

Ось які Ви щасливі в першу годину занять (КНД-11). Попереду багато прекрасних моментів, які можуть бути пов'язані не тільки з навчальним процесом. Нові знайомства, друзі і інтереси - все попереду!

Бажаємо Вам успіхів у навчанні, вірних друзів, шикарного дозвілля, пригод та пізнання. Нехай тернистий навчальний шлях дається легко! Нехай програма життя кожного з Вас завжди працює без збоїв, нехай єдиний її реліз буде найкращим, а ОЕМ-версія (для твоїх близьких) була б ще прекрасніше, ніж «коробочки» (для всіх оточуючих)!

Нехай радості у Вашому житті завжди йдуть в режимі нескінченного циклу, а гілка проблем і негараздів постійно буде неробочий, тупикової. Ну і щасливого end'а Вам у всіх Ваших справах. І бажає, щоб Білл Гейтс закрив всі свої криві «вікна». Нехай в Вашему віртуальному світі завжди буде високий бал, нехай програми і комп'ютерне «залізо» завжди слухаються Вас.