"Бойове хрещення" першокурсників документознавців та інформаційних аналітиків відбулося

13:03, 07-09-2019

У понеділок, 02 вересня 2019 року, у стінах Державного університету телекомунікацій відбулися урочистості з нагоди Дня знань й посвячення першокурсників у студенти. Професорсько-викладацький склад кафедри документознавства й інформаційної діяльності тепло привітав усіх студентів із початком нового навчального року, а завідувач кафедри, Світлана Петькун, вручила першокурсникам студентські квитки. Для них цей день особливо пам’ятний.

Привітання керівництва університету, гучна музика, щасливі, але трохи розгублені вирази облич першокурсників й упевнені погляди студентів старших курсів, запускання на щастя голубів у небо і, звичайно, фото - усе це залишиться добрим спогадом для кожного на цілий рік.

С. Петькун познайомила першокурсників із викладачами профільних дисциплін, розповіла про інноваційний зміст навчання, що передбачає не просто слухання лекцій, а й активну участь кожного студента під час заняття, ознайомлення з навчальним матеріалом у формі семінарів, круглих столів, дискусій, квестів. Завідувач кафедри наголосила на поглибленому вивченні англійської мови протягом усіх років навчання. А головне, що вже з першого курсу студенти інформаційні аналітики й документознавці вивчають дисципліни з фаху, залучаються до навчальної та виробничої практики, тобто з перших днів навчання занурюються у цікавий світ своєї професії.

Після цього куратори першого курсу – Вікторія Качмала та Олена Ветлицька – провели своїм вихованцям екскурсію Університетом, пояснили, як відбувається організація навчально-виховного процесу в закладі, обрали старост груп. А на обід усіх першокурсників чекала смачна піца!

І почалося щоденне наполегливе навчання, а для частини ще й адаптація до правил проживання в гуртожитку.

Перший тиждень навчання добігав свого кінця, але без сліз не обійшлося: у п’ятницю не всім уже вистачило сил піднятися на першу пару, і … виховний процес вступив у дію з подвійною силою :))

Дорогі наші студенти документознавці й інформаційні аналітики!

Від щирого серця бажаємо Вам навчального запалу, здоров’я, досягнення поставлених цілей, поваги в ставленні один до одного, викладачів, рідних; хай фортуна завжди супроводжує Ваші сміливі починання!