Кафедра Інженерії програмного забезпечення та компанія ЕРАМ вітає першокурсників!

17:51, 08-09-2019

Шановні першокурсники!

Дякуємо Вам, що обрали саме нас. Обіцяємо – кожен день вражати,  надихати та захоплювати!

Кафедра Інженерії програмного забезпечення щиро вітає Вас з посвятою в студенти, з початком занять! Ви отримали студентський квиток, який підтвердив Ваш новий статус – Ви СТУДЕНТИ! У Вас попереду найкращі роки життя! А перспективний світ Інформаційних технологій гарантує Вам життя з безліччю можливостей. Про перші з них Вам вже розповіли представники компанії ЕРАМ, надійного партнера кафедри, які завітали до Вас на свято!

Шановні наші першокурсники, кожен з Вас неповторний, креативний та талановитий! Пам’ятайте про той шлях, який Ви пройшли в 11 класі, щоб мати право називатися СТУДЕНТОМ. Мрії збуваються! Зараз у Вас попереду нові досягнення, нові друзі та нові мрії. Бажаємо Вам, щоб всі Ваші очікування та сподівання здійснилися! А ми, Ваші викладачі, допоможемо Вам в цьому.

За чудовою традицією нашого Університету в небо знялась зграя білих голубів з побажанням всім нам: успішної співпраці, творчого настрою в роботі,  взаємної поваги, здоров’я та миру!

З святом!

Колектив кафедри ІПЗ