Випуск сертифікованих спеціалістів

09:13, 12-09-2019

10 – 11 вересня відбулися  курси підвищення кваліфікації для партнерів кафедри телекомунікаційних систем та мереж – працівників  ПАТ «Укртелеком». Протягом практичного тренінгу слухачі оновили свої теоретичні знання та отримали компетенції з планування та розгортання мереж на базі xDSL обладнання

В плані проведення курсів підвищення кваліфікації були розглянуті багато питань, які стосуються активного та пасивного обладнання цифрових мереж доступу. На діючих зразках обладнання слухачі набули додаткових вмінь та навичок.

Важливим елементом курсів, що відбулися, був обмін практичним досвідом з теми підвищення кваліфікації та пошук вирішення реальних технічних проблем роботи обладнання в конкретних регіональних підрозділах ПАТ «Укртелеком».

По закінченні курсів, після відповідного тестування, всі слухачі отримали фахові сертифікати, що засвідчили підвищення їхньої кваліфікації.