Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Випуск сертифікованих спеціалістів

10 – 11 вересня відбулися  курси підвищення кваліфікації для партнерів кафедри телекомунікаційних систем та мереж – працівників  ПАТ «Укртелеком». Протягом практичного тренінгу слухачі оновили свої теоретичні знання та отримали компетенції з планування та розгортання мереж на базі xDSL обладнання

 

В плані проведення курсів підвищення кваліфікації були розглянуті багато питань, які стосуються активного та пасивного обладнання цифрових мереж доступу. На діючих зразках обладнання слухачі набули додаткових вмінь та навичок.

 
 

Важливим елементом курсів, що відбулися, був обмін практичним досвідом з теми підвищення кваліфікації та пошук вирішення реальних технічних проблем роботи обладнання в конкретних регіональних підрозділах ПАТ «Укртелеком».

По закінченні курсів, після відповідного тестування, всі слухачі отримали фахові сертифікати, що засвідчили підвищення їхньої кваліфікації.

 
Оцініть новину:
27

Читайте також

Лексичні теми з української мови є складовою частиною навчального комплексу для іноземних слухачів підготовчого відділення, які вивчають українську мо..
Затверджена 29 вересня 2019 року Програма діяльності Уряду передбачає 5 чітких цілей для Міністерства освіти і науки, серед яких зазначено, що випускн..

Ключові слова


Переглядів: 367
^